Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

оренда квартири львів

оренда квартир у львові, оренда квартири львів,подобово львів,оренда квартири львів,квартира львів,подобово квартири у львові,вул.Єфремова 37

Адреса: вул.Єфремова, 37

К-ть кімнат: 1

Ціна: 1000 грн. / 32 $

•   Броньовані двері;
•   ТБ;
•   DVD;
•   Фен;
•   Праска;
•   Холодильник;
•   Електрочайник;
•   Двоспальна софа;
•   вода постійно;
•   АГВ.

 

Квартира знаходиться неподалік Національного університету "Львівська політехніка".

 

В сервіс-послуги входять: постіль, рушники, предмети гігієни, кухонний посуд

 

3 поверх, є балкон (зелений - з виноградом), сучасний євроремонт. Затишний домашній дизайн, простора кімната. Є уся необхідна побутова техніка,посуд,постіль.Вода цілодобово.

 

Поселення до апартаментів здійснюється не нормовано.

 

КАРТА.

 

оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів оренда квартири львів
Ми пропонуємо оренду квартири у львові подобово дешево. Забронювати квартиру і замовити подобову оренду квартир у львові Ви можете по телефонам або через електронну пошту і зняти квартиру у Львові. Здача в оренду приміщень і квартир у львові за низькими цінами. Орендувати квартиру по вул.Єфремова, 37 ви можете подобово або на місяць.Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.