Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

оренда квартир львів

оренда квартир львів,зняти квартиру у львові,подобово львів,оренда квартири львів,квартира львів,аренда квартир львів,квартири львів,пр.В.Чорновола 45

Адреса: пр.В.Чорновола, 45

К-ть кімнат: 3

Ціна: 1700 грн. / 53 $

•    Одна двоспальна софа;
•    Два двоспальних ліжка;
•    Автономне опалення;
•    Постійне водопостачання;
•    Телебачення;
•    Холодильник;
•    Мікрохвильова піч;
•    Електрочайник;
•    Фен.

 

Квартира знаходиться  15 хв. ходу від Оперного тетру.

 

Велика трьохкімнатна квартира виконана у пастельних тонах, сприяє приємному відпочинку. Три ізольовані кімнати, у одній стоїть ліжко з ортопедичним матрасом, у другій надувне ліжко, у третій велика двоспальна софа.

 

В сервіс-послуги входять: постіль, рушники, предмети гігієни, кухонний посуд.

 Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.

Поселення до апартаментів здійснюється не нормовано.

 

КАРТА.

 

оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів оренда квартир львів
Ми пропонуємо оренду квартири у львові подобово дешево. Забронювати квартиру і замовити подобову оренду квартир у львові Оренда квартири львів дешево і зручно. Зняти квартиру у Львові. Оренда квартир львів пр.В.Чорновола 45. Ближній центр львова. Велика трьохкімнатна квартира, Три ізольовані кімнати. Поселення до апартаментів ненормоване.