Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

квартира подобово львів

квартира подобово львів,зняти квартиру у львові,подобово львів,оренда квартири львів,квартира львів,оренда квартир у львові на добу,вул.Куліша 33

Адреса: вул. Під Дубом, 26 кв.12

К-ть кімнат: 2

Ціна: 1700 грн. / 58 $

•   Автономне опалення;
•   Wi-Fi;
•   Місце для стоянки (платне);
•   Постійне водопостачання;
•   Холодильник;
•   Фен;
•   Праска;
•   Мікрохвильва піч;
•   Пральна машинка.

 

Апартаменти знаходяться в самому історичному центрі міста (10хв. до Оперного театру).

Новий будинок. Модерний євроремонт. Затишний дизайн, спальня + кухня-студія. Ліжко + диван-ліжко з матрасом. В будинку є затишний закритий дворик з дитячим майданчиком, також є доступні для всіх мешканців тренажори.
Неподалік є парковка.

В сервіс-послуги входять: постіль, рушники, предмети гігієни, кухонний посуд.

 Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.

Поселення до апартаментів здійснюється не нормовано.

Відео обзор на квартиру!

КАРТА.

 

квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів квартира подобово львів
Ми пропонуємо оренду квартири у львові подобово дешево. Забронювати квартиру і замовити подобову оренду квартир у львові Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість зняти квартиру у Львові. Квартири на добу у львові дешево. Апартаменти подобово у львові недорого з сучасним дизайном і євроремонтом. У квартирі є мобільний інтернет. Історичний центр міста.