Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

хостел у львові

хостел львів,хостели,хостел у львові,подобово львів,квартира львів,оренда львів,недорогі помешкання,недорогі хостели,недорогі квартири,оренда львів,вул.Банківська 5

Адреса: вул.Банківська, 5

К-ть кімнат: Хостел

Ціна: 235 грн. / 9 $ *

•    Ліжка розмірами 100х210см. та 150х210см. з ортопедичними матрацами;
•    Три санвузла;
•    Велика кухня з столом на 20 місць;
•    Холодильник;
•    Мікрохвильова піч;
•    Електрочайник;
•    Телевізор;
•    Wi-Fi.

 

Mister Hostel - розташований в центрі міста по вул. Банківській, біля Національного Банку України. Пять хвилин ходьби до Оперного театру.

 

Хостел розміщений на третьому і четвертому поверхах налічує 11 кімнат від 4-х до 7-ми спальних місць, також кімнати з вигодами, з двома, трьома спальними місцями.

 

* Тип кімнати Понеділок - Неділя
3 ліжка "Privat" 425 грн.
2 ліжка "Privat" 375 грн.
2-3 ліжок кімната 165 грн.
4-5 ліжок кімната 150 грн.
6-7 ліжок кімната 135 грн.

 Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.

хостел у львові хостел у львові хостел у львові хостел у львові хостел у львові хостел у львові хостел у львові хостел у львові
Mister Hostel - розташований в центрі міста по вул. Банківській, біля Національного Банку України. Пять хвилин ходьби до Оперного театру. Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.