Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

Зняти подобово квартиру львів

Подобова оренда квартир львів, подобова оренда квартири на Туган-Барановського, оренда квартир львів, подобово львів, зняти квартиру у львові.

Адреса: вул. Газова, 5а/9а

К-ть кімнат: 1

Ціна: 1400 грн. / 45 $

•    Євроремонт;
•    Плазмовий телевізор;
•    Броньовані двері;
•    Холодильник;
•    Мікрохвильова піч;
•    Електрочайник;
•    Пральна машинка;
•    Праска;
•    Фен;
•    Інтернет.

 

10 хвилин пішком на площу Ринок!

Нова квартира з новим дизайнерським ремонтом. Знаходиться в центрі міста, серед столітніх будинків. Історична частина Львова. Поряд знаходяться всі памятки міста.

Вся необхідна побутова техніка, вода гаряча-холодна цілодобово.

 

В межах 15 хвилин пішком знаходяться:  Віденська кав’ярня, кав’ярня «Меделін», кав’ярня «Старий квартал»,  «Цукерня», «Жидівська кнайпа», «Криївка», та багато інших кав’ярнь і ресторанів для відпочинку.

КАРТА.

 

Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів Зняти подобово квартиру львів
Нова квартира подобової оренди у львові на вул. Туган-Барановського, 9а, з свіжим євроремонтом, новою мебеллю. Ця квартира подобової оренди ідеально підходить, як для тимчасового проживання, так і для довгого.Все в ній зроблено для подобової оренди у львові.