Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

оренда у львові

оренда у львові,оренда житла у львові, подобово львів,оренда квартири львів,квартира львів,хостели у львові,зняти квартиру львів,оренда квартир подобово,подобова оренда львів,вул.Філатова

Адреса: пл. Св. Теодора 13

К-ть кімнат: 2

Ціна: 1450 грн. / 50 $

•    Стильний дизайн інтер'єру;
•    Автономне опалення;
•    Гаряча/холодна вода постійно;
•    Велике двоспальне ліжко та два двоспальних дивана;
•    Телевізор;
•    Холодильник;
•    Пральна машина;
•    МХВ піч;
•    Броньовані двері;
•    Фен;
•    Праска, дошка для прасування.

 

Апартаменти знаходяться в самому центрі міста ( 5 хв. до Оперного театру ).

 

В сервіс-послуги входять: постіль, рушники, предмети гігієни, кухонний посуд.

 

Другий поверх, вікна на площу, сучасний ремонт, шість спальних місця (2+ 2+2 ). Затишний домашній дизайн. Є уся необхідна побутова техніка, посуд, постіль.

Поселення до апартаментів здійснюється не нормовано.

 Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.

У нас сама найкраща оренда у львові !

КАРТА. 

оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові оренда у львові
Ми пропонуємо оренду квартири у львові подобово дешево. Забронювати квартиру і замовити подобову оренду квартир у львові Оренда квартири львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість і зняти квартиру у Львові. Оренда у львові по вул.Філатова. Перший поверх, вікна на вулицю, кімнати прохідні, сучасний ремонт. Поселення ненормоване.