Квартира Львів - Ми запропонуємо Вам великий вибір квартир подобово Львів для тривалого або короткострокового проживання. Оренда квартири Львів - широкий вибір різного цінового класу та категорії. Хостели у Львові - найдешевший спосіб зняти квартиру у Львові.


оренда квартири львів - дешево, зручно, якісно від Топ Травел. Подобово оренда у Львові - найкращий спосіб провести дешево і комфортно час у Львові.

Оренда квартир у Львові

- можлива як на кілька днів, так і на триваліший термін. Компанія «ТопТревел» може виконати будь-яке Ваше побажання. Це унікальна можливість для Вас отримати найкраще обслуговування за найнижчими цінами у місті.


Квартира у Львові дешево - саме недорога оренда квартир дає перевагу гостям нашого міста та діловим партнерам серед інших пропозицій на ринку оренди у Львові. Ви зможете легко підібрати варіант і ціну квартири на свій смак. Перегляньте наш каталог квартир у Львові подобової оренди і замовити квартиру через наш сайт або по телефонам, вказаним на сайті

хостел львів

хостел львів,хостели,хостели у львові,оренда львів,недорогі помешкання,недорогі хостели,недорогі квартири,оренда львів,подобово львів,оренда квартири львів,квартира львів,вул.Лепкого 12

Адреса: вул.Лепкого, 12

К-ть кімнат: Хостел

Ціна: 200 грн. / 8 $ *

•    Безкоштовний чай і кава;
•    Безкоштовний сейф;
•    Безкоштовні зручності для прання та сушіння;
•    Безкоштовний фен;
•    Безкоштовні місцеві телефонні здвінки;
•    Безкоштовна постільня білизна та рушники;
•    Безкоштовний Wi-Fi доступ до інтернету.

 

Home Hostel - розташований в центральній частині міста - біля Національного університету імені Івана Франка. Стати перед університетом - поворот ліворуч на вул. Лепкого, - і ми під № 12 - в старому будинку.

 

Цей хостел - не європа, він - стара українська традиція. Вона має коріння глибоко в історії української нації. Хостел налічує чотири просторих кімнати з надійними дерев'яними меблями, дерев'яним паркетом, кухнею з дозвільним часом використання.

 

* Тип кімнати Понеділок - четвер П'ятниця - неділя
2 ліжко "Privat" 250 грн. 300 грн.
8 ліжок кімната 175 грн. 200 грн.
10 ліжок кімната 135 грн. 150 грн.

 Оренда хостелів львів дешево і зручно. Оренда подобово львів надасть Вам можливість забронювати і зняти квартиру у Львові на Ваш смак. Квартира львів подобово - кращий спосіб недорого провести час або організувати відпочинок у Львові.

хостел львів хостел львів хостел львів хостел львів хостел львів хостел львів
Хостели у львові для недорогого проживання у Львові. Розраховані на проживання декількох осіб по низьким цінам.Home Hostel - розташований в центральній частині міста - біля Національного університету імені Івана Франка.